Veldprogramma per team

 

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Plaats
10-9-2022 14:30 DAKOS A1 DAW Schaijk A1 SOMEREN
17-9-2022 15:00 DDW A1 DAKOS A1 HOOGE MIERDE
24-9-2022 14:30 DAKOS A1 KVC A1 SOMEREN
8-10-2022 15:30 VIOS/Spes (M) A2 DAKOS A1 OTTERSUM
15-10-2022 14:30 DAKOS A1 DDW A1 SOMEREN
22-10-2022 14:00 DAW Schaijk A1 DAKOS A1 SCHAIJK
29-10-2022 11:00 KVC A1 DAKOS A1 HOOGELOON
10-9-2022 13:15 DAKOS B1 DES B1 LIEROP
24-9-2022 13:15 DAKOS B1 Lottum B1 LIEROP
1-10-2022 10:45 DES B1 DAKOS B1 VIERLINGSBEEK
8-10-2022 11:00 Merselo B1 DAKOS B1 MERSELO
15-10-2022 13:30 Lottum B1 DAKOS B1 LOTTUM
22-10-2022 11:15 DAKOS B1 Merselo B1 SOMEREN
10-9-2022 12:00 DAKOS C1 SVOC ’01/United C1 LIEROP
17-9-2022 12;45 Melderslo C1 DAKOS C1 MELDERSLO
24-9-2022 12:00 DAKOS C1 Swift (V) C1 LIEROP
1-10-2022 14:00 SVOC ’01/United C1 DAKOS C1 OIRLO
8-10-2022 12:00 DAKOS C1 Melderslo C1 LIEROP
15-10-2022 11:00 Swift (V) C1 DAKOS C1 VELDEN
17-9-2022 12:00 DAKOS D1 SVOC ’01/United D1 SOMEREN
24-9-2022 09:30 DES (V) D1 DAKOS D1 VIERLINGSBEEK
1-10-2022 12:00 DAKOS D1 Swift (V) D1 SOMEREN
8-10-2022 12:30 SVOC ’01/United D1 DAKOS D1 OIRLO
15-10-2022 13:00 DAKOS D1 DES (V) D1 SOMEREN
22-10-2022 11:00 Swift D1 DAKOS D1 VELDEN
10-9-2022 12:00 TOG D1 DAKOS D2 OVERLANGEL
17-9-2022 10:45 DAKOS D2 SDDL D1 SOMEREN
1-10-2022 10:45 DAKOS D2 Klimop (A) D2 SOMEREN
15-10-2022 09:45 Tovido D1 DAKOS D2 ESCH
22-10-2022 10:00 DAKOS D2 ONA D1 SOMEREN
10-9-2022 10:45 DAKOS E1 De Peelkorf E3 LIEROP
17-9-2022 10:00 Oranje Wit (L) E1 DAKOS E1 LEUNEN
24-9-2022 10:45 DAKOS E1 Sporting ST E1 LIEROP
1-10-2022 09:00 De Peelkorf E3 DAKOS E1 YSSELSTEYN
8-10-2022 10:45 DAKOS E1 Oranje Wit (L) E1 LIEROP
15-10-2022 09:30 Sporting ST E1 DAKOS E1 SWOLGEN
10-9-2022 10:50 DOT (V) E1 DAKOS E2 VLIERDEN
17-9-2022 09:30 DAKOS E2 Lottum E1 SOMEREN
24-9-2022 09:00 De Peelkorf E2 DAKOS E2 YSSELSTEYN
1-10-2022 09:30 DAKOS E2 DOT (V) E1 SOMEREN
8-10-2022 09:30 Lottum E1 DAKOS E2 LOTTUM
15-10-2022 10:30 DAKOS E2 De Peelkorf E2 SOMEREN
10-9-2022 09:45 Oxalis E1 DAKOS E3 HEGELSOM
17-9-2022 10:45 DAKOS E3 ODC E1 SOMEREN
24-9-2022 10:15 De Peelkorf E1 DAKOS E3 YSSELSTEYN
1-10-2022 10:45 DAKOS E3 Oxalis E1 SOMEREN
8-10-2022 10:30 ODC E1 DAKOS E3 HEUSDEN
15-10-2022 11:45 DAKOS E3 De Peelkorf E1 SOMEREN
10-9-2022 09:15 Oranje Wit (L) F1 DAKOS F1 LEUNEN
17-9-2022 09:30 DAKOS F1 SVOC ’01/United F1 SOMEREN
27-9-2022 18:30 ODC F1 DAKOS F1 HEUSDEN
1-10-2022 09:30 DAKOS F1 Oranje Wit (L) F1 SOMEREN
8-10-2022 10:45 SVOC ’01/United F1 DAKOS F1 OIRLO
11-10-2022 18:00 DAKOS F1 ODC F1 SOMEREN
10-9-2022 10:45 DAKOS F2 Oranje Wit (L) F2 LIEROP
17-9-2022 09:45 Oxalis F1 DAKOS F2 HEGELSOM
24-9-2022 09:30 DAKOS F2 DOT (V) F1 LIEROP
1-10-2022 09:15 Oranje Wit (L) F2 DAKOS F2 LEUNEN
8-10-2022 09:30 DAKOS F2 Oxalis F1 LIEROP
15-10-2022 09:30 DOT (V) F1 DAKOS F2 VLIERDEN
10-9-2022 09:30 DAKOS F3 MKV F1 LIEROP
17-9-2022 09:30 OEC F2 DAKOS F3 HELMOND
24-9-2022 10:45 DAKOS F3 De Peelkorf F1 LIEROP
1-10-2022 10:00 MKV F1 DAKOS F3 MILHEEZE
8-10-2022 10:45 DAKOS F3 OEC F2 LIEROP
15-10-2022 10:00 De Peelkorf F1 DAKOS F3 YSSELSTEYN
21-9-2022 20:00 Swift (V)/HBSV MW2 DAKOS MW1 VELDEN
28-9-2022 20:00 DAKOS MW1 De Peelkorf MW1 SOMEREN
5-10-2022 19:30 DES (V) MW1 DAKOS MW1 VIERLINGSBEEK
12-10-2022 19:30 DAKOS MW1 Melderslo MW2 SOMEREN
24-10-2022 20:00 JES MW1 DAKOS MW1 VENHORST
14-9-2022 20:00 DOT (V) MW1 DAKOS MW2 VLIERDEN
21-9-2022 20:50 DAKOS MW2 Melderslo MW1 SOMEREN
28-9-2022 20:00 OEC MW1 DAKOS MW2 HELMOND
5-10-2022 20:00 DAKOS MW2 Oranje Wit (L) MW1 SOMEREN
26-10-2022 20:00 Roka MW1 DAKOS MW2 BEESEL
14-9-2022 20:00 ODC MW2 DAKOS MW3 HEUSDEN
21-9-2022 19:30 DAKOS MW3 KVC MW2 SOMEREN
28-9-2022 19:30 Vessem/Winty MW3 DAKOS MW3 VESSEM
12-10-2022 20:50 DAKOS MW3 BIO MW3 SOMEREN
19-10-2022 20:00 Kraanvogels MW1 DAKOS MW3 SOERENDONK
26-10-2022 20:00 DAKOS MW3 DAKOS MW4 SOMEREN
14-9-2022 20:00 DAKOS MW4 Kraanvogels MW1 LIEROP
28-9-2022 20:00 ODC MW2 DAKOS MW4 HEUSDEN
5-10-2022 20:00 DAKOS MW4 KVC MW2 LIEROP
12-10-2022 19:30 Vessem/Winty MW3 DAKOS MW4 VESSEM
19-10-2022 20:00 DAKOS MW4 BIO MW3 LIEROP
26-10-2022 20:00 DAKOS MW3 DAKOS MW4 SOMEREN
11-9-2022 13:00 MKV 1 DAKOS 1 MILHEEZE
18-9-2022 13:00 DAKOS 1 ODIO 1 SOMEREN
25-9-2022 14:30 Stormvogels (L) 1 DAKOS 1 LUYKSGESTEL
2-10-2022 13:00 KVC 1 DAKOS 1 HOOGELOON
9-10-2022 13:00 DAKOS 1 Prinses Irene 1 SOMEREN
16-10-2022 13:00 DAKOS 1 DAW Schaijk 1 SOMEREN
23-10-2022 13:00 Oranje Wit (L) 1 DAKOS 1 LEUNEN
30-10-2022 13:00 DAKOS 1 MKV 1 SOMEREN
18-9-2022 11:15 DAKOS 2 Altior 2 SOMEREN
25-9-2022 13:15 DDW 2 DAKOS 2 HOOGE MIERDE
2-10-2022 11:00 DAKOS 2 Be Quick 2 SOMEREN
9-10-2022 11:15 DAKOS 2 Swift (V) 2 SOMEREN
16-10-2022 10:30 Oranje Wit (L) 2 DAKOS 2 LEUNEN
11-9-2022 11:00 Merselo 2 DAKOS 3 MERSELO
25-9-2022 11:00 Lottum 1 DAKOS 3 LOTTUM
9-10-2022 10:30 DAKOS 3 Roka 1 LIEROP
15-10-2022 17:00 SVOC ’01/United 3 DAKOS 3 OIRLO
23-10-2022 10:30 DAKOS 3 De Peelkorf 3 LIEROP
30-10-2022 11:00 DAKOS 3 Swift 3 SOMEREN
11-9-2022 10:30 De Peelkorf 4 DAKOS 4 YSSELSTEYN
18-9-2022 10:30 DAKOS 4 Gazelle 1 LIEROP
25-9-2022 10:30 Sporting ST 1 DAKOS 4 SWOLGEN
2-10-2022 10:30 DAKOS 4 ODC 3 LIEROP
16-10-2022 10:30 DAKOS 4 Arcades 2 LIEROP
23-10-2022 11:00 DOT (V) 2 DAKOS 4 VLIERDEN