Zaalprogramma

 

Zaalprogramma:

Overzicht wedstrijden F1 + F2 wie waar etc…

Overzicht wedstrijden F3 + F4 wie waar etc…

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Plaats
29-1-2022 14:10 ODC A1 DAKOS A2 ASTEN
29-1-2022 12:00 DAKOS C1 DDW C1 SOMEREN
29-1-2022 13:00 Arcades C1 DAKOS C2 DEURNE
29-1-2022 11:00 DAKOS D1 Corridor D2 SOMEREN
29-1-2022 09:00 Peelkorf F1 DAKOS F1 VENRAY
29-1-2022 09:30 DAKOS F3 DOT F1 LIEROP
29-1-2022 10:30 DAKOS F4 SVOC/United F1 LIEROP
30-1-2022 18:45 DAKOS 3 Merselo 2 SOMEREN
2-2-2022 19:30 DSV MW2 DAKOS MW1 MOERGESTEL
2-2-2022 21:00 DAKOS MW2 DSV MW1 SOMEREN
2-2-2022 20:00 KVC MW2 DAKOS MW3 HOOGELOON
5-2-2022 12:25 DAKOS A1 De Peelkorf A1 SOMEREN
5-2-2022 13:45 DAKOS A2 Arcades A1 SOMEREN
5-2-2022 11:05 DAKOS B1 Klimop (A) B1 SOMEREN
5-2-2022 11:10 Stormvogels (L) C1 DAKOS C1 LUYKSGESTEL
5-2-2022 10:00 DDW C2 DAKOS C2 REUSEL
5-2-2022 10:00 DAKOS D1 DSV D1 SOMEREN
5-2-2022 13:15 Klimop (A) E1 DAKOS E1 ASTEN
5-2-2022 09:30 DAKOS F1 Sporting ST F1 SOMEREN-HEIDE
5-2-2022 10:30 DAKOS F2 MKV F1 SOMEREN-HEIDE
5-2-2022 09:30 MKV F2 DAKOS F4 MILHEEZE
6-2-2022 11:20 DAKOS 1 Melderslo 1 SOMEREN
6-2-2022 12:45 DAKOS 2 Melderslo 2 SOMEREN
9-2-2022 21:00 DAKOS MW1 Vessem/Winty MW2 SOMEREN
9-2-2022 21:30 DDW MW2 DAKOS MW2 REUSEL
12-2-2022 14:00 Be Quick A1 DAKOS A1 GEFFEN
12-2-2022 12:25 Stormvogels (L) A1 DAKOS A2 LUYKSGESTEL
12-2-2022 13:30 DAKOS B1 De Peelkorf B2 SOMEREN
12-2-2022 14:15 Springfield C1 DAKOS C1 HOEVEN
12-2-2022 12:00 Klimop (A) D2 DAKOS D1 ASTEN
12-2-2022 12:30 DAKOS E1 DES (V) E1 SOMEREN
12-2-2022 09:00 Swift (V) F1 DAKOS F1 VELDEN
12-2-2022 10:00 Lottum F2 DAKOS F2 LOTTUM
12-2-2022 09:30 DAKOS F3 Oranje Wit (L) F1 LIEROP
12-2-2022 10:30 DAKOS F4 Arcades F1 LIEROP
13-2-2022 17:00 De Peelkorf 1 DAKOS 1 VENRAY
13-2-2022 11:15 Rosolo 3 DAKOS 2 HAPERT
13-2-2022 10:35 Merselo 2 DAKOS 3 OVERLOON
16-2-2022 21:00 DAKOS MW3 BIO MW3 SOMEREN
17-2-2022 21:00 Swift (V)/HBSV MW4 DAKOS MW4 VELDEN
19-2-2022 12:00 Swift A1 DAKOS A1 VELDEN
19-2-2022 16:45 Rietvogels/Euro Girls A2 DAKOS A2 RIETHOVEN
19-2-2022 13:00 Klimop (A) C1 DAKOS C2 ASTEN
19-2-2022 11:00 DAKOS D1 Rooi D1 SOMEREN
19-2-2022 10:00 DAKOS E1 Swift (V) E1 SOMEREN
19-2-2022 10:00 DAKOS F1 Oranje Wit (L) F1 SOMEREN-HEIDE
19-2-2022 09:00 DAKOS F2 Arcades F1 SOMEREN-HEIDE
19-2-2022 09:00 De Peelkorf F1 DAKOS F3 VENRAY
19-2-2022 15:00 HBSV F1 DAKOS F4 VENLO
19-2-2022 11:00 Kangoeroeklup SOMEREN-HEIDE
20-2-2022 13:20 Oranje Wit 1 DAKOS 1 VENRAY
20-2-2022 13:10 Rooi 2 DAKOS 2 ST.OEDENRODE
20-2-2022 13:05 SVOC ’01/United 2 DAKOS 3 VENRAY
23-2-2022 21:00 DAKOS MW1 ODC MW1 SOMEREN
23-2-2022 20:00 BIO MW1 DAKOS MW2 VELDHOVEN
2-3-2022 21:00 DAKOS MW2 OEC MW1 SOMEREN
9-3-2022 20:00 BIO MW2 DAKOS MW1 VELDHOVEN
9-3-2022 21:00 DAKOS MW4 De Peelkorf MW2 SOMEREN
12-3-2022 11:25 DAKOS A1 Swift (V) A1 SOMEREN
12-3-2022 12:45 DAKOS A2 KVC A3 SOMEREN
12-3-2022 13:05 Melderslo B1 DAKOS B1 HORST
12-3-2022 10:00 DAKOS C1 Rosolo C1 SOMEREN
12-3-2022 12:30 BIO D1 DAKOS D1 VELDHOVEN
12-3-2022 10:00 DES (V) E1 DAKOS E1 OVERLOON
12-3-2022 10:30 DOT (V) F1 DAKOS F1 VLIERDEN
12-3-2022 09:00 SVOC ’01/United F1 DAKOS F2 VENRAY
12-3-2022 09:30 DAKOS F3 Swift (V) F1 LIEROP
12-3-2022 10:30 DAKOS F4 Lottum F2 LIEROP
13-3-2022 11:00 DAKOS 1 Oranje Wit (L) 1 SOMEREN
13-3-2022 12:25 DAKOS 2 Rooi 2 SOMEREN
13-3-2022 13:45 DAKOS 3 Oranje Wit (L) 3 SOMEREN
14-3-2022 21:00 DAKOS MW1 FSC MW1 SOMEREN
16-3-2022 21:00 DAKOS MW3 MKV MW1 SOMEREN
19-3-2022 18:30 DAKOS A1 Be Quick A1 SOMEREN
19-3-2022 11:00 Vessem/Winty A1 DAKOS A2 KNEGSEL
19-3-2022 17:30 DAKOS B1 Oranje Wit (L) B1 SOMEREN
19-3-2022 10:00 Bladella C1 DAKOS C1 BLADEL
19-3-2022 12:15 DSV C2 DAKOS C2 DIESSEN
19-3-2022 16:30 DAKOS D1 KVC D4 SOMEREN
19-3-2022 15:30 DAKOS E1 Oranje Wit (L) E1 SOMEREN
19-3-2022 09:00 DAKOS F1 DAKOS F3 SOMEREN-HEIDE
19-3-2022 10:00 DAKOS F2 DAKOS F4 SOMEREN-HEIDE
19-3-2022 09:00 DAKOS F1 DAKOS F3 SOMEREN-HEIDE
19-3-2022 10:00 DAKOS F2 DAKOS F4 SOMEREN-HEIDE
19-3-2022 11:00 Kangoeroeklup SOMEREN-HEIDE
20-3-2022 15:45 DAKOS 1 Peelkorf 1 SOMEREN
20-3-2022 17:15 DAKOS 2 Rosolo 3 SOMEREN
20-3-2022 13:00 Midako 1 DAKOS 3 MIERLO
21-3-2022 21:00 DAKOS MW2 Tuldania MW2 SOMEREN
23-3-2022 19:30 Spoordonkse Girls MW1 DAKOS MW1 MOERGESTEL
23-3-2022 19:30 MKV MW1 DAKOS MW3 DEURNE
23-3-2022 21:00 DAKOS MW4 Lottum MW2 SOMEREN
26-3-2022 11:00 DAKOS C1 KVC C1 SOMEREN
26-3-2022 11:00 Rosolo C2 DAKOS C2 REUSEL
26-3-2022 10:00 DAKOS E1 Arcades E2 SOMEREN
26-3-2022 09:30 MKV F2 DAKOS F2 MILHEEZE
26-3-2022 09:30 DAKOS F3 Sporting ST F1 LIEROP
26-3-2022 10:30 DAKOS F4 MKV F1 LIEROP
27-3-2022 14:40 Melderslo 1 DAKOS 1 HORST
27-3-2022 13:10 Melderslo 2 DAKOS 2 HORST
27-3-2022 13:45 DAKOS 3 Lottum 1 SOMEREN
30-3-2022 21:00 DAKOS MW1 Rietvogels MW1 SOMEREN
30-3-2022 20:00 Eyckelkorf MW1 DAKOS MW2 LUYKSGESTEL
2-4-2022 ??? Peelkorf A1 DAKOS A1 VENRAY
2-4-2022 12:15 DAKOS A2 ODC A1 SOMEREN
2-4-2022 11:05 DAKOS B1 Merselo B1 SOMEREN
2-4-2022 12:15 DDW C1 DAKOS C1 REUSEL
2-4-2022 10:00 DAKOS C2 Arcades C1 SOMEREN
2-4-2022 09:40 Corridor D2 DAKOS D1 SON EN BREUGEL
2-4-2022 09:30 DAKOS F1 De Peelkorf F1 SOMEREN-HEIDE
2-4-2022 10:30 DAKOS F2 HBSV F1 SOMEREN-HEIDE
2-4-2022 10:30 DOT (V) F1 DAKOS F3 VLIERDEN
2-4-2022 09:00 SVOC ’01/United F1 DAKOS F4 VENRAY
3-4-2022 10:25 De Peelkorf 3 DAKOS 3 VENRAY

In het weekend van 9 en 16 april vinden de P/D wedstrijden plaats!