Bordsponsors

 

Wesa Tuinhout : http://www.wesatuinhout.nl
BSS Audio :  http://www.bssaudio.nl
Bakkerij van Eijk :  www.bakkerijvaneijk.nl
Betonboringen Frank Tomassen
Bidust Grafische Communicatie : www.bidust.nl
Bij Willem: www.sportbijwillem.nl
Bouwbedrijf Frank Hollanders : www.hollanders-bouwbedrijf.nl
Bodem en Ontwikkeling BV : www.brabob.nl
Boomkwekerij B&B Nagel : www.boomkwekerijnagel.nl
Brabant Accountants : www.brabantaccountants.nl
Breedveld auto’s Martijn Breedveld: www.breedveldautos.nl
Bukkems Montage
BUVO Castings : www. buvocastings.nl
Camping de Kuilen : www.campingdekuilen.nl
Coppens Diervoeding : www.coppens.nl
Custers Aircontrol :
Garage Roland Hendriks
Gereedschapsslijperij Mari de Groot: www.maridegroot.nl
Glascoating Someren : www.glascoatingsomeren.nl
Golfbaan de Swinkelsche: www.golfbaandeswinkelsche.nl
Houthandel Looijmans: www.onthoutons.nl
Johan Looijmans Grondwerken
Jos Meevis Tuin-en Parkmachines
Kanters Graszoden:  www.kantersgraszoden.nl
Kanters Int. Transport BV
Koat BV Automation & Robotics: www.koat.nl
Kuijpers Twan Electro
Kunststof Kozijnen FB: www.fb-kozijnen.nl
Loonbedrijf Ad de Boer: www.vangervanmollen.nl
Loonbedrijf Sonnemans: www.loonbedrijfsonnemans.nl
Loonbedrijf van de Tillaar: www.tillaar.nl
Machinaal Timmerbedrijf Vermeulen: www.vermeulenkozijnen.nl
Martens Houtvezels: www.houtkrullen.nl
Metsel & Klussenbedrijf C.Hendriks
Meubelmakerij “Het Oude Ambacht”: www.hetoudeambachtsomeren.nl
Mierlo Vlees Barbequespecialist: www.vanmierlovlees.nl
Mierlo Staalwerken
Michiels alles onder een dak: www.michiels-sanitair.nl
Pelletkachels de Hei VOF: www.pelletkachelsdehei.nl
Ploegdonk VOF
Sleja Tegel –en natuursteenwerk
Sonnebloem
Studio Saar: www.winkelenbijsaar.nl
Tielebeek
Tillaar Gevelmontage
Timmerbedrijf Frans Verberne: www.fransverberne.nl
Tomassen Slagerij: www.slagerijtomassensomeren.nl
van Wijnen Bouw: www.vanwijnen.nl
Vloerenbedrijf Someren: www.vloerenbedrijf-someren.nl
Weco Staal: www.wecostaal.nl
Wellness Testcentre Teun Custers: www.wt-teuncusters.nl
Zoggel van Statenmakersbedrijf