Veldprogramma, definitief

 

week 35 Aanvang Wedstrijd  Waar Scheidsrechter Ver/Aanw Vervoer
Wo 30 aug    
DAKOS Mw1 vrij
DAKOS Mw2 vrij
DAKOS R1 vrij
DAKOS R2 vrij
DAKOS R3 vrij
Za 2 sep  
DAKOS A1 15:00 Swift A1 – DAKOS A1 Velden nvt 14:30 Denise-Malou-Annet
DAKOS A2 14:00 Arcades A2 – DAKOS A2 Liessel nvt 13:15 Donna-Melissa-Anne D
DAKOS B1 13:30 Swift B1 – DAKOS B1 Velden nvt 12:00 Nadie-Lisa-Emmy
DAKOS B2 vrij
DAKOS C1 11:15 DAKOS C1 – Swift C2 Lierop ? 10:45 nvt
DAKOS C2 10:30 DES C1 – DAKOS C2 Vierlingsbeek nvt 09:00 Julia-Anne-Saske
DAKOS D1 10:30 DAKOS D1 – Swift D1 Someren-Heide ? 10:00 nvt
DAKOS D2 10:30 DOT D1 – DAKOS D2 Vlierden nvt 09:45 Tessa-Lotte-Juul
DAKOS E1 10:00 DAKOS E1 – JES E2 Lierop ? 09:30 nvt
DAKOS E2 vrij
DAKOS E3 vrij
DAKOS E4 vrij
DAKOS F1 starten in de zaal met wedstrijden
Zo 3 sep
DAKOS S1 13:00 DAKOS S1 – DSV S1 Someren-Heide knkv 12:00 nvt
DAKOS S2 10:30 DAKOS S2 – Pr.Irene S2 Someren-Heide knkv 09:45 nvt
week 36 Aanvang Wedstrijd  Waar Scheidsrechter Ver/Aanw Vervoer
Wo 6 sep    
DAKOS Mw1 20:30 DAKOS MW1 – Peelkorf MW@ Someren-Heide ? 20:00 nvt
DAKOS Mw2 20:15 Peelkorf MW1 – DAKOS MW2 Ysselstein nvt 19:15 zelf regelen
DAKOS R1 19:30 DAKOS R1 – Lottum R Someren-Heide ? 19:00 nvt
DAKOS R2 20:00 DAKOS R2 – Oxalis R Lierop ? 19:30 nvt
DAKOS R3 20:00 ODC R1 – DAKOS R3 Asten-Heusden nvt 19:30 zelf regelen
Do 7 sep  
Beker S1 20:00 BIO 1 – DAKOS 1 Veldhoven KNKV 18:45 zelf regelen
Za 9 sep  
DAKOS A1 15:30 DAKOS A1 – Melderslo A1 Someren-Heide knkv 14:30 nvt
DAKOS A2 13:30 DAKOS A2 – Oxalis A2 Someren-Heide ? 13:00 nvt
DAKOS B1 12:00 DAKOS B1 – SVOC’01 B1 Someren-Heide knkv 11:15 nvt
DAKOS B2 14:15 Arcades B1 – DAKOS B2 Liessel nvt 13:30 Lisa-Megan-Inge
DAKOS C1 13:00 Arcades C1 – DAKOS C1 Liessel nvt 12:15 Elise-Janne-Mara
DAKOS C2 11:45 DAKOS C2 – Gazelle C1 Lierop ? 11:15 nvt
DAKOS D1 11:15 Oranje Wit D1 – DAKOS D1 Leunen nvt 10:00 Aukje-Ize-Renske
DAKOS D2 10:30 DAKOS D2 – DES D1 Lierop ? 10:00 nvt
DAKOS E1 09:30 Rooi E3 – DAKOS E1 St.Oedenrode nvt 08:30 Wilma-Eefke
DAKOS E2 10:45 Melderslo E1 – DAKOS E2 Melderslo nvt 09:45 Evi-Nienke
DAKOS E3 10:15 DSV E3 – DAKOS E3 Diessen nvt 09:15 Janne-Suus
DAKOS E4 10:00 MKV E1 – DAKOS E4 Milheeze nvt 09:00 Sylvie-Janske
DAKOS F1 starten in de zaal met wedstrijden
Zo 10 sep
DAKOS S1 12:45 Bladella S1 – DAKOS S1 Bladel nvt 11:30 zelf regelen
DAKOS S2 11:00 Bladella S2 – DAKOS S2 Bladel nvt 10:00 zelf regelen
week 37 Aanvang Wedstrijd  Waar Scheidsrechter Ver/Aanw Vervoer
Wo 13 sep    
DAKOS Mw1 20:00 SVOC’01 MW1 – DAKOS MW1 Oirlo nvt 19:00 zelf regelen
DAKOS Mw2 20:30 DAKOS MW2 – HBSV MW1 Someren-Heide ? 20:00 nvt
DAKOS R1 20:00 Sporting R – DAKOS R1 Swolgen nvt 18:45 zelf regelen
DAKOS R2 20:00 Lottum R – DAKOS R2 Lottum nvt 18:45 zelf regelen
DAKOS R3 19:30 DAKOS R3 – Oranje Wit R1 Someren-Heide ? 19:00 nvt
Za 16 sep  
DAKOS A1 15:30 Oranje Wit A1 – DAKOS A1 Leunen nvt 14:00 Else-Pleun-Tessa
DAKOS A2 vrij
DAKOS B1 13:45 Altior B1 – DAKOS B1 Heeswijk-Dinther nvt 12:30 Britt-Esmee-Lynn
DAKOS B2 12:30 DAKOS B2 – ROKA B1 Someren-Heide ? 12:00 nvt
DAKOS C1 12:15 DAKOS C1 – United C1 Lierop ? 11:45 nvt
DAKOS C2 13:45 Merselo C1 – DAKOS C2 Merselo nvt 12:30 Dana-Ilse-Sanne
DAKOS D1 11:15 DAKOS D1 – Peelkorf D1 Someren-Heide ? 10:45 nvt
DAKOS D2 13:00 United D1 – DAKOS D2 Wanssum nvt 11:45 Roos-Femke-Kristel
DAKOS E1 11:00 DAKOS E1 – EMOS E3 Lierop ? 10:30 nvt
DAKOS E2 10:00 DAKOS E2 – Peelkorf E1 Someren-Heide ? 09:30 nvt
DAKOS E3 10:00 DAKOS E3 – Rosolo E2 Lierop ? 09:30 nvt
DAKOS E4 10:00 DAKOS E4 – DOT E1 Lierop ? 09:30 nvt
DAKOS F1 starten in de zaal met wedstrijden
Zo 17 sep
DAKOS S1 13:00 Rietvogels S1 – DAKOS S1 Riethoven nvt 11:30 zelf regelen
DAKOS S2 11:00 Oranje Wit S2 – DAKOS S2 Leunen nvt 09:45 zelf regelen
week 38 Aanvang Wedstrijd  Waar Scheidsrechter Ver/Aanw Vervoer
Wo 20 sep    
DAKOS Mw1 20:30 DAKOS MW1 – Corridor MW! Someren-Heide ? 20:00 nvt
DAKOS Mw2 vrij
DAKOS R1 19:30 DAKOS R1 – MKV R Someren-Heide ? 19:00 nvt
DAKOS R2 20:00 DAKOS R2 – Sporting R Lierop ? 19:30 nvt
DAKOS R3 vrij
Za 23 sep  
DAKOS A1 15:30 DAKOS A1 – Rosolo A1 Someren-Heide knkv 14:30 nvt
DAKOS A2 13:30 DAKOS A2 – Gazelle A1 Someren-Heide ? 13:00 nvt
DAKOS B1 12:00 DAKOS B1 – Rosolo B1 Someren-Heide knkv 11:15 nvt
DAKOS B2 11:30 Flamingo’s B2 – DAKOS B2 Mariahout nvt 10:15 Renske-Roos-Mirthe
DAKOS C1 13:15 Melderslo C1 – DAKOS C1 Melderslo nvt 12:00 Cato-Karlijn-Esmee
DAKOS C2 11:15 DAKOS C2 – Sporting C1 Lierop ? 10:45 nvt
DAKOS D1 12:00 Melderslo D1 – DAKOS D1 Melderslo nvt 10:45 Kim-Anouk-Anne
DAKOS D2 10:00 DAKOS D2 – Peelkorf D2 Lierop ? 09:30 nvt
DAKOS E1 10:30 Be Quick E3 – DAKOS E1 Nuland nvt 09:15 Wilma-Sophie
DAKOS E2 10:00 Arcades E1 – DAKOS E2 Liessel nvt 09:15 Eva-Kiomy
DAKOS E3 vrij
DAKOS E4 09:30 Klimop E2 – DAKOS E4 Asten nvt 09:00 Liene-Floor
DAKOS F1 starten in de zaal met wedstrijden
Zo 24 sep
DAKOS S1 13:00 DAKOS S1 – Melderslo S1 Someren-Heide knkv 12:00 nvt
DAKOS S2 10:45 DAKOS S2 – SPES S2 Someren-Heide knkv 10:00 nvt
week 39 Aanvang Wedstrijd  Waar Scheidsrechter Ver/Aanw Vervoer
Wo 27 sep    
DAKOS Mw1 20:00 Korloo MW1 – DAKOS MW1 Loosbroek nvt 18:45 zelf regelen
DAKOS Mw2 20:30 DAKOS MW2 – DOT MW1 Someren-Heide ? 20:00 nvt
DAKOS R1 19:30 DAKOS R1 – Oxalis R Someren-Heide ? 19:00 nvt
DAKOS R2 20:00 MKV R – DAKOS R2 Milheeze nvt 19:00 zelf regelen
DAKOS R3 20:00 Melderslo R1 – DAKOS R3  (1-vaks) Melderslo nvt 18:45 zelf regelen
Za 30 sep  
DAKOS A1 15:30 DAKOS A1 – Korfrakkers A1 Someren-Heide knkv 14:30 nvt
DAKOS A2 11:30 MKV A1 – DAKOS A2 Milheeze nvt 10:30 Iris-Eline-Inge
DAKOS B1 13:45 DAKOS B1 – Korfrakkers B1 Someren-Heide knkv 13:00 nvt
DAKOS B2 12:15 DAKOS B2 – Klimop B2 Someren-Heide ? 11:45 nvt
DAKOS C1 12:00 SVOC’01 C1 – DAKOS C1 Oirlo nvt 10:45 Maartje-Demy-Tanja
DAKOS C2 vrij
DAKOS D1 10:30 ODC D1 – DAKOS D1 Asten-Heusden nvt 09:45 Loes-Irene-Fleur
DAKOS D2 vrij
DAKOS E1 11:00 DAKOS E1 – Klick E1 Lierop ? 10:30 nvt
DAKOS E2 11:00 DAKOS E2 – Klimop E1 Someren-Heide ? 10:30 nvt
DAKOS E3 10:00 DAKOS E3 – Vessem E3 Lierop ? 09:30 nvt
DAKOS E4 10:00 DAKOS E4 – Rosolo E3 Lierop ? 09:30 nvt
DAKOS F1 starten in de zaal met wedstrijden
Zo 1 okt
DAKOS S1 12:00 Odisco S1 – DAKOS S1 St.Oedenrode nvt 10:30 zelf regelen
DAKOS S2 11:30 Swift 3 – DAKOS S2 Velden nvt 10:15 zelf regelen
week 40 Aanvang Wedstrijd  Waar Scheidsrechter Ver/Aanw Vervoer
Wo 4 okt    
DAKOS Mw1 20:30 DAKOS MW1 – EMOS MW1 Someren-Heide ? 20:00 nvt
DAKOS Mw2 20:00 Lottum MW1 – DAKOS MW2 Lottum nvt 18:45 zelf regelen
DAKOS R1 20:00 DAKOS R2 – DAKOS R1 Lierop nvt 19:30 zelf regelen
DAKOS R2 20:00 DAKOS R2 – DAKOS R1 Lierop ? 19:30 nvt
DAKOS R3 19:30 DAKOS R3 – Peelkorf R Someren-Heide ? 19:00 nvt
Za 7 okt  
DAKOS A1 15:30 Peelkorf A1 – DAKOS A1 Ysselstein nvt 14:00 Liz-Jolijn-Meike
DAKOS A2 12:30 Klimop A2 – DAKOS A2 Asten nvt 11:45 fiets
DAKOS B1 14:00 Peelkorf B1 – DAKOS B1 Ysselstein nvt 12:45 Eline-Jana-Babet
DAKOS B2 11:00 Kraanvogels B1 – DAKOS B2 Soerendonk nvt 10:00 Laura-Kaya-Luca
DAKOS C1 13:00 DAKOS C1 – Oranje Wit C1 Lierop ? 12:30 nvt
DAKOS C2 11:45 DAKOS C2 – ROKA C1 Lierop ? 11:15 nvt
DAKOS D1 10:00 DAKOS D1 – Arcades D1 Someren-Heide ? 09:30 nvt
DAKOS D2 10:30 DAKOS D2 – Swift D2 Lierop ? 10:00 nvt
DAKOS E1 vrij
DAKOS E2 11:00 Swift E1 – DAKOS E2 Velden nvt 10:00 Evi-Lana
DAKOS E3 10:45 Bladella E4 – DAKOS E3 Bladel nvt 09:45 Maud-Lune
DAKOS E4 vrij
DAKOS F1 starten in de zaal met wedstrijden
Zo 4 sep
DAKOS S1 13:00 DAKOS S1 – KV Rooi S1 Someren-Heide knkv 12:00 nvt
DAKOS S2 10:30 DAKOS S2 – Korfrakkers S3 Someren-Heide knkv 09:45 nvt
week 41 Aanvang Wedstrijd  Waar Scheidsrechter Ver/Aanw Vervoer
Wo 11 okt    
DAKOS Mw1 vrij
DAKOS Mw2 20:00 Swift MW1 – DAKOS MW2 Velden nvt 19:00 zelf regelen
DAKOS R1 20:00 Lottum R – DAKOS R1 Lottum nvt 18:45 zelf regelen
DAKOS R2 20:00 Oxalis R – DAKOS R2 Horst nvt 18:45 zelf regelen
DAKOS R3 20:00 ODC R2 – DAKOS R3 Ommel nvt 19:30 zelf regelen
Za 14 okt  
DAKOS A1 15:30 DAKOS A1 – ONA/Astrantia A1 Someren-Heide knkv 14:30 nvt
DAKOS A2 13:45 DAKOS A2 – Lottum A1 Someren-Heide ? 13:15 nvt
DAKOS B1 12:15 DAKOS B1 – DDW B1 Someren-Heide knkv 11:30 nvt
DAKOS B2 10:45 DAKOS B2 – Merselo B1 Someren-Heide ? 10:15 nvt
DAKOS C1 vrij
DAKOS C2 13:00 Oxalis C1 – DAKOS C2 Horst nvt 11:45 Lisan-Vera-Kim
DAKOS D1 vrij
DAKOS D2 12:30 SVOC’01 D1 – DAKOS D2 Oirlo nvt 11:15 Danique-Mirte-Janna
DAKOS E1 09:30 Altior E4 – DAKOS E1 Heeswijk-Dinther nvt 08:30 Wilma-Isabel
DAKOS E2 09:30 DAKOS E2 – ODC E1 Someren-Heide ? 09:00 nvt
DAKOS E3 10:00 DAKOS E3 – Tuldania E1 Lierop ? 09:30 nvt
DAKOS E4 09:15 Arcades E2 – DAKOS E4 Neerkant nvt 08:30 Roos-Noortje
DAKOS F1 starten in de zaal met wedstrijden
Zo 15 okt
DAKOS S1 13:00 VVO S1 – DAKOS S1 Hapert nvt 11:30 zelf regelen
DAKOS S2 10:30 Klick S2 – DAKOS S2 Wanroy nvt 09:00 zelf regelen
week 42 Aanvang Wedstrijd  Waar Scheidsrechter Ver/Aanw Vervoer
Wo 18 okt    
DAKOS Mw1 20:00 ODC MW3 – DAKOS MW1 Ommel nvt 19:30 zelf regelen
DAKOS Mw2 20:30 DAKOS MW2 – ODC MW2 Someren-Heide ? 20:00 nvt
DAKOS R1 vrij
DAKOS R2 vrij
DAKOS R3 19:30 DAKOS R3 – United R Someren-Heide ? 19:00 nvt